2507 S32750 Süper Dubleks Paslanmaz Çelik Sac
2507 S32750 Süper Dubleks Paslanmaz Çelik Sac Hızlı Ayrıntılar
2507 süper dubleks paslanmaz çelik sac aynı zamanda UNS S32750 olarak da adlandırılır / W.Nr.. 1.4410 paslanmaz çelik sac. Çeşitli boyutlarda yüksek kaliteli paslanmaz çelik tabakalar üretiyoruz.
2507 ferritik ve östenitik çeliklerin birçok mükemmel özelliğini birleştiren dubleks paslanmaz bir çeliktir.
İle karşılaştırıldığında 2205 dubleks çelik sac, 2507 Daha yüksek mukavemet ve korozyon direnci. 904L paslanmaz çelik sacla karşılaştırıldığında, Klorür iyonları ile karıştırılmış seyreltik sülfürik asidin neden olduğu korozyona daha dirençlidir.. Östenitik paslanmaz çeliğin aksine, Daha yüksek verim mukavemeti ve düşük sünekliğe sahiptir. 2507 Super Dubleks çelik ayrıca yüksek darbeli mukavemet içerir, Yukarıdaki sıcaklıklar altında kullanım için uygun değil 570 ° F veya 300 °C, Bu çevreye uzun süredir maruz kalmak, sertliğin azalmasına yol açacaktır.
Yaygın olarak kullanılan paslanmaz çelik sac ürünü olarak, 2507 Paslanmaz çelik sac soğuk algınlığı ile üretilmiştir, düzleştirme, ve kesme hassas bobinleri, tipik olarak 3 mm'nin altında sac kalınlıkları ile sonuçlanır. Sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik plaka ile karşılaştırıldığında, Bu soğuk haddelenmiş çarşaflar daha parlak bir yüzey kaplaması sunar, onları hem fonksiyonel hem de estetik kullanımlar için uygun hale getirmek.
HZW'de, Yüksek kaliteli tedarik ediyoruz 2507 Çeşitli boyutlarda ve kalınlıklarda çarşaflar, özel kesim ile, yüzey işleme, ve özel proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut küresel teslimat seçenekleri.
2507 S32750 Süper Dubleks Paslanmaz Çelik Sac Özellikleri
| Ürün adı | 2507 S32750 Süper Dubleks Paslanmaz Çelik Sac |
| notlar | 2507/S32760/F53 |
| standartlar | ASTM A240 |
| Kalınlık | 0.1mm-3,0 mm |
| Genişlik | 50mm-2000mm |
| Uzunluk | 50MM-6000mm |
| OEM / ODM | Özelleştirilmiş boyut isteğiniz olarak kullanılabilir |
| Miktar Toleransı | ± |
| Yüzey | 2B, Turşu veya talebe göre |
| Uygulamalar | Paslanmaz çelik tabakalar, çok çeşitli endüstriler için idealdir, kağıt yapma tesisi gibi, sıcaklık, mekanik ekipman, boyama tesisleri, boru hattı, kimyasal bitkiler, Gıda endüstrisi, tıp endüstrisi, petrol, enerji, ev Aletleri, inşaat, araçlar, Tencere vb.. |
| Ambalajlama | Ahşap palet / Tahta sandık |
| Ödeme şartları | 30% TT mevduat ve 70% sevkiyat öncesi denge, 100% görüşte LC |
| Teslimat süresi | 7-10 İş günleri |
| ADEDI | 50 kg |
| Nakliye Limanı | Şanghay/Ningbo limanı |
| Örnek | Sayfa örneği mevcuttur |
| Açıklama | Paslanmaz çelik sac özelleştirilebilir |
2507 S32750 Süper Dubleks Paslanmaz Çelik Sac Kimyasal Bileşimleri
| Seviye | Standart | C | Ve | Mn | P | S | cr | Ni | ay |
| 2507 | ASTM A240 | ≤0.03 | ≤0.08 | ≤1.20 | ≤0.035 | ≤0.020 | 24.00-26.00 | 6.00-8.00 | 3-5 |
2507 S32750 Süper Dubleks Paslanmaz Çelik Sac Mekanik Özellikler
| eleman | Akma dayanımı | Erime noktası | Yoğunluk | Gerilme direnci | Uzama |
| 2507 | ≥550Mpa | 1460 °C | 7.80 g/cm3 | ≥800mpa | 15 % |
2507 S32750 Süper Dubleks Paslanmaz Çelik Sac Eşdeğer Kaliteler
| STANDART | MALZEME NUMARASI. | Biz | GOST | AFNOR | JIS | BS | ÜZERİNDE | VEYA |
| 2507 | 1.4410 | S32750 | - | - | - | - | - | - |
2507 S32750 Süper Dubleks Paslanmaz Çelik Sac: En İyi Kılavuz
Kaliteyi satın almayı seçtiğinizde 2507 S32750 Süper Dubleks Paslanmaz Çelik Sac, Başlamadan önce bilmemiz gereken bazı önemli noktalar var..
nelerdir 2507 S32750 Süper Dubleks Paslanmaz Çelik Saclar?
2507 süper dubleks paslanmaz çelik sac aynı zamanda UNS S32750 olarak da adlandırılır / W.Nr.. 1.4410 paslanmaz çelik sac. Çeşitli boyutlarda yüksek kaliteli paslanmaz çelik tabakalar üretiyoruz.
2507 ferritik ve östenitik çeliklerin birçok mükemmel özelliğini birleştiren dubleks paslanmaz bir çeliktir.
İle karşılaştırıldığında 2205 dubleks çelik sac, 2507 Daha yüksek mukavemet ve korozyon direnci. 904L paslanmaz çelik sacla karşılaştırıldığında, Klorür iyonları ile karıştırılmış seyreltik sülfürik asidin neden olduğu korozyona daha dirençlidir.. Östenitik paslanmaz çeliğin aksine, Daha yüksek verim mukavemeti ve düşük sünekliğe sahiptir. 2507 Super Dubleks çelik ayrıca yüksek darbeli mukavemet içerir, Yukarıdaki sıcaklıklar altında kullanım için uygun değil 570 ° F veya 300 °C, Bu çevreye uzun süredir maruz kalmak, sertliğin azalmasına yol açacaktır.
Yaygın olarak kullanılan paslanmaz çelik sac ürünü olarak, 2507 Paslanmaz çelik sac soğuk algınlığı ile üretilmiştir, düzleştirme, ve kesme hassas bobinleri, tipik olarak 3 mm'nin altında sac kalınlıkları ile sonuçlanır. Sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik plaka ile karşılaştırıldığında, Bu soğuk haddelenmiş çarşaflar daha parlak bir yüzey kaplaması sunar, onları hem fonksiyonel hem de estetik kullanımlar için uygun hale getirmek.
2507 S32750 Süper Dubleks Paslanmaz Sac Uygulamaları
Çukurlaşmaya karşı mükemmel direnç nedeniyle, çatlak korozyonu ve düzgün korozyon, kalite notu 2507 paslanmaz çelik sac aşağıdaki uygulamalar için yaygın olarak kullanılmaktadır.
- Petrol ve gaz endüstrisi
- Açık deniz petrol platformu (eşanjör borusu, su arıtma ve su temin sistemi)
- Petrokimya ekipmanları
- Tuzdan arındırma ekipmanı
- Mekanik ve yapısal bileşenler
- Yanma gazı arıtma ekipmanları
Standart deniz ambalajı nedir? 2507 S32750 Süper Dubleks Paslanmaz Çelik Sac?
- Standart ihracat deniz ambalajı:
Su Geçirmez Kağıt Sarma+PVC Film+Kayış Bantlama+Ahşap Palet veya Ahşap Kasa; - İsteğiniz gibi özelleştirilmiş ambalaj (Ambalaj üzerine basılması kabul edilen logo veya diğer içerikler);
- Diğer özel ambalajlar müşterinin isteğine göre tasarlanacaktır.;
Hem duvara hem de gökyüzüne göz mevcuttur; - Uluslararası Ekspres ile: DHL/UPS/FEDEX/EMS ve kendi ekspres hattımız;
- Hava veya deniz yoluyla;
- nakliye limanı: Şanghay, Ningbo veya isteğiniz gibi.










