304L Paslanmaz çelik sac
304L Paslanmaz Çelik Sac Hızlı Ayrıntılar
304L paslanmaz çelik sac aynı zamanda UNS S30403/W.Nr olarak da adlandırılır.. 1.4306 paslanmaz çelik sac. Çeşitli boyutlarda yüksek kaliteli paslanmaz çelik tabakalar üretiyoruz.
Ultra düşük karbon paslanmaz çelik olarak bilinir, 304L kalite paslanmaz çelik sac, iyi bir genel performans gerektiren ekipman ve parçaların yapımında yaygın olarak kullanılır. (korozyon direnci ve biçimlendirilebilirliği). 304L sac, daha düşük karbonlu bir varyanttır. 304 paslanmaz çelik sac, kaynak gerektiren uygulamalar için uygun.
Yaygın olarak kullanılan paslanmaz çelik sac ürünü olarak, 304L paslanmaz çelik sac soğuk haddeleme ile üretilmektedir., düzleştirme, ve kesme hassas bobinleri, tipik olarak 3 mm'nin altında sac kalınlıkları ile sonuçlanır. Sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik plaka ile karşılaştırıldığında, Bu soğuk haddelenmiş çarşaflar daha parlak bir yüzey kaplaması sunar, onları hem fonksiyonel hem de estetik kullanımlar için uygun hale getirmek.
HZW'de, çeşitli boyut ve kalınlıklarda yüksek kaliteli 304L levhalar tedarik ediyoruz, özel kesim ile, yüzey işleme, ve özel proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut küresel teslimat seçenekleri.
304L Paslanmaz Çelik Sac Özellikleri
| Ürün adı | 304L paslanmaz çelik sac |
| notlar | 304L |
| standartlar | ASTM A240 |
| Kalınlık | 0.1mm-3,0 mm |
| Genişlik | 50mm-2000mm |
| Uzunluk | 50MM-6000mm |
| OEM / ODM | Özelleştirilmiş boyut isteğiniz olarak kullanılabilir |
| Miktar Toleransı | ± |
| Yüzey | 2B, Turşu veya talebe göre |
| Uygulamalar | Paslanmaz çelik tabakalar, çok çeşitli endüstriler için idealdir, kağıt yapma tesisi gibi, sıcaklık, mekanik ekipman, boyama tesisleri, boru hattı, kimyasal bitkiler, Gıda endüstrisi, tıp endüstrisi, petrol, enerji, ev Aletleri, inşaat, araçlar, Tencere vb.. |
| Ambalajlama | Ahşap palet / Tahta sandık |
| Ödeme şartları | 30% TT mevduat ve 70% sevkiyat öncesi denge, 100% görüşte LC |
| Teslimat süresi | 7-10 İş günleri |
| ADEDI | 50 kg |
| Nakliye Limanı | Şanghay/Ningbo limanı |
| Örnek | Sayfa örneği mevcuttur |
| Açıklama | Paslanmaz çelik sac özelleştirilebilir |
304L Paslanmaz Çelik Sac Kimyasal Bileşimleri
| Seviye | Standart | C | Ve | Mn | P | S | cr | Ni | ay |
| 304L | ASTM A240 | ≤0.03 | ≤1.00 | ≤2.00 | ≤0.045 | ≤0.030 | 18.00-20.00 | 9.00-12.00 | - |
304L Paslanmaz Çelik Sacın Mekanik Özellikleri
| eleman | Akma dayanımı | Erime noktası | Yoğunluk | Gerilme direnci | Uzama |
| 304L | ≥170mpa | 1150 °C | 7.93 g/cm3 | ≥485mpa | 40 % |
304L Paslanmaz Çelik Sac Eşdeğer Kaliteleri
| STANDART | MALZEME NUMARASI. | Biz | GOST | AFNOR | JIS | BS | ÜZERİNDE | VEYA |
| 304L | 1.4306 | S30403 | - | - | - | - | - | - |
304L Paslanmaz çelik sac: En İyi Kılavuz
Kaliteli 304L Paslanmaz Çelik Sac satın almayı seçtiğinizde, Başlamadan önce bilmemiz gereken bazı önemli noktalar var..
304L Paslanmaz Çelik Sac Nedir??
304L paslanmaz çelik sac aynı zamanda UNS S30403/W.Nr olarak da adlandırılır.. 1.4306 paslanmaz çelik sac. Çeşitli boyutlarda yüksek kaliteli paslanmaz çelik tabakalar üretiyoruz.
Ultra düşük karbon paslanmaz çelik olarak bilinir, 304L kalite paslanmaz çelik sac, iyi bir genel performans gerektiren ekipman ve parçaların yapımında yaygın olarak kullanılır. (korozyon direnci ve biçimlendirilebilirliği). 304L sac, daha düşük karbonlu bir varyanttır. 304 paslanmaz çelik sac, kaynak gerektiren uygulamalar için uygun.
Yaygın olarak kullanılan paslanmaz çelik sac ürünü olarak, 304L paslanmaz çelik sac soğuk haddeleme ile üretilmektedir., düzleştirme, ve kesme hassas bobinleri, tipik olarak 3 mm'nin altında sac kalınlıkları ile sonuçlanır. Sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik plaka ile karşılaştırıldığında, Bu soğuk haddelenmiş çarşaflar daha parlak bir yüzey kaplaması sunar, onları hem fonksiyonel hem de estetik kullanımlar için uygun hale getirmek.
HZW'de, çeşitli boyut ve kalınlıklarda yüksek kaliteli 304L levhalar tedarik ediyoruz, özel kesim ile, yüzey işleme, ve özel proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut küresel teslimat seçenekleri.
304L Paslanmaz Sac Uygulamaları
- Plaka ısı eşanjörleri;
- Ev ürünleri (sofra takımı, dolaplar, kapalı boru hatları, su ısıtıcıları, kazananlar, küvet);
- Oto parçaları (ön cam silecekleri, susturucular, kalıplanmış ürünler);
- Tıbbi malzeme;
- Yapı malzemeleri;
- Kimya;
- Gıda endüstrisi;
- Tarım;
304L Paslanmaz Çelik Sacın standart deniz ambalajı nedir?
- Standart ihracat deniz ambalajı:
Su Geçirmez Kağıt Sarma+PVC Film+Kayış Bantlama+Ahşap Palet veya Ahşap Kasa; - İsteğiniz gibi özelleştirilmiş ambalaj (Ambalaj üzerine basılması kabul edilen logo veya diğer içerikler);
- Diğer özel ambalajlar müşterinin isteğine göre tasarlanacaktır.;
Hem duvara hem de gökyüzüne göz mevcuttur; - Uluslararası Ekspres ile: DHL/UPS/FEDEX/EMS ve kendi ekspres hattımız;
- Hava veya deniz yoluyla;
- nakliye limanı: Şanghay, Ningbo veya isteğiniz gibi.










