310S paslanmaz çelik sac
310S Paslanmaz Çelik Sac Hızlı Ayrıntılar
310S paslanmaz çelik sac aynı zamanda UNS S31008 olarak da adlandırılır / W.Nr.. 1.4845 paslanmaz çelik sac. Çeşitli boyutlarda yüksek kaliteli paslanmaz çelik tabakalar üretiyoruz.
310S, östenitik bir krom-nikel paslanmaz çelik, iyi oksidasyon direncine sahip olan, korozyon direnci ve asit ve alkali direnci. Ayrıca, mükemmel yüksek sıcaklık direncini bünyesinde barındırır. Yüksek oranda krom ve nikel elementleri içerir, yani, 25Cr-20Ni, 310S, yüksek sıcaklıkta sürekli çalışmasına olanak tanıyan çok daha iyi sürünme mukavemetini bünyesinde barındırır (1150 °C). Yüksek sıcaklığa dayanıklı çelik tabaka plakası, elektrikli ısıtma klin üretimi için özel olarak kullanılır.
Yaygın olarak kullanılan paslanmaz çelik sac ürünü olarak, 310S paslanmaz çelik sac soğuk haddeleme ile üretilmiştir, düzleştirme, ve kesme hassas bobinleri, tipik olarak 3 mm'nin altında sac kalınlıkları ile sonuçlanır. Sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik plaka ile karşılaştırıldığında, Bu soğuk haddelenmiş çarşaflar daha parlak bir yüzey kaplaması sunar, onları hem fonksiyonel hem de estetik kullanımlar için uygun hale getirmek.
HZW'de, çeşitli boyut ve kalınlıklarda yüksek kaliteli 310S levhalar tedarik ediyoruz, özel kesim ile, yüzey işleme, ve özel proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut küresel teslimat seçenekleri.
310S Paslanmaz Çelik Sac Özellikleri
| Ürün adı | 310S paslanmaz çelik sac |
| notlar | 310S |
| standartlar | ASTM A240 |
| Kalınlık | 0.1mm-3,0 mm |
| Genişlik | 50mm-2000mm |
| Uzunluk | 50MM-6000mm |
| OEM / ODM | Özelleştirilmiş boyut isteğiniz olarak kullanılabilir |
| Miktar Toleransı | ± |
| Yüzey | 2B, Turşu veya talebe göre |
| Uygulamalar | Paslanmaz çelik tabakalar, çok çeşitli endüstriler için idealdir, kağıt yapma tesisi gibi, sıcaklık, mekanik ekipman, boyama tesisleri, boru hattı, kimyasal bitkiler, Gıda endüstrisi, tıp endüstrisi, petrol, enerji, ev Aletleri, inşaat, araçlar, Tencere vb.. |
| Ambalajlama | Ahşap palet / Tahta sandık |
| Ödeme şartları | 30% TT mevduat ve 70% sevkiyat öncesi denge, 100% görüşte LC |
| Teslimat süresi | 7-10 İş günleri |
| ADEDI | 50 kg |
| Nakliye Limanı | Şanghay/Ningbo limanı |
| Örnek | Sayfa örneği mevcuttur |
| Açıklama | Paslanmaz çelik sac özelleştirilebilir |
310S Paslanmaz Çelik Sac Kimyasal Bileşimleri
| Seviye | Standart | C | Ve | Mn | P | S | cr | Ni | ay |
| 310S | ASTM A240 | ≤0.08 | ≤1.500 | ≤2.00 | ≤0.035 | ≤0.030 | 24.00-26.00 | 19.00-22.00 | - |
310S Paslanmaz Çelik Sacın Mekanik Özellikleri
| eleman | Akma dayanımı | Erime noktası | Yoğunluk | Gerilme direnci | Uzama |
| 310S | ≥205mpa | 1180°C | 7.9 g/cm3 | ≥515mpa | 40 % |
310S Paslanmaz Çelik Sac Eşdeğer Kaliteleri
| STANDART | MALZEME NUMARASI. | Biz | GOST | AFNOR | JIS | BS | ÜZERİNDE | VEYA |
| 310S | 1.4845 | S31008 | - | - | SUS310S | - | - | - |
310S paslanmaz çelik sac: En İyi Kılavuz
Kaliteli 310S Paslanmaz Çelik Levha satın almayı seçtiğinizde, Başlamadan önce bilmemiz gereken bazı önemli noktalar var..
310S Paslanmaz Çelik Sac Nedir??
310S paslanmaz çelik sac aynı zamanda UNS S31008 olarak da adlandırılır / W.Nr.. 1.4845 paslanmaz çelik sac. Çeşitli boyutlarda yüksek kaliteli paslanmaz çelik tabakalar üretiyoruz.
310S, östenitik bir krom-nikel paslanmaz çelik, iyi oksidasyon direncine sahip olan, korozyon direnci ve asit ve alkali direnci. Ayrıca, mükemmel yüksek sıcaklık direncini bünyesinde barındırır. Yüksek oranda krom ve nikel elementleri içerir, yani, 25Cr-20Ni, 310S, yüksek sıcaklıkta sürekli çalışmasına olanak tanıyan çok daha iyi sürünme mukavemetini bünyesinde barındırır (1150 °C). Yüksek sıcaklığa dayanıklı çelik tabaka plakası, elektrikli ısıtma klin üretimi için özel olarak kullanılır.
Yaygın olarak kullanılan paslanmaz çelik sac ürünü olarak, 310S paslanmaz çelik sac soğuk haddeleme ile üretilmiştir, düzleştirme, ve kesme hassas bobinleri, tipik olarak 3 mm'nin altında sac kalınlıkları ile sonuçlanır. Sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik plaka ile karşılaştırıldığında, Bu soğuk haddelenmiş çarşaflar daha parlak bir yüzey kaplaması sunar, onları hem fonksiyonel hem de estetik kullanımlar için uygun hale getirmek.
310S Paslanmaz Sac Uygulamaları
- Taşıma bandı, davul, brülör, refrakter ped, boru askısı, vb.;
- Kimyasal işleme endüstrisi;
- Gıda işleme endüstrisi;
- Damgalama ölür, demirbaşlar, aletler, göstergeler, kağıt kesiciler, yardımcı aletler, vesaire;
- Petrol, elektronik, eczacılığa ait, Tekstil, makine,
inşaat, nükleer güç, havacılık, askeri ve diğer endüstriler; - Rotary Klin;
310S Paslanmaz Çelik Sacın standart deniz ambalajı nedir?
- Standart ihracat deniz ambalajı:
Su Geçirmez Kağıt Sarma+PVC Film+Kayış Bantlama+Ahşap Palet veya Ahşap Kasa; - İsteğiniz gibi özelleştirilmiş ambalaj (Ambalaj üzerine basılması kabul edilen logo veya diğer içerikler);
- Diğer özel ambalajlar müşterinin isteğine göre tasarlanacaktır.;
Hem duvara hem de gökyüzüne göz mevcuttur; - Uluslararası Ekspres ile: DHL/UPS/FEDEX/EMS ve kendi ekspres hattımız;
- Hava veya deniz yoluyla;
- nakliye limanı: Şanghay, Ningbo veya isteğiniz gibi.










