630 Paslanmaz Çelik Sac
630 Paslanmaz Çelik Sac Hızlı Detaylar
630 Yağış sertleştirme paslanmaz çelik sac, UNS S17400/W.NR olarak da adlandırılır. 1.4542/17-4Ph paslanmaz çelik sac. Çeşitli boyutlarda yüksek kaliteli paslanmaz çelik tabakalar üretiyoruz.
630 Sınıf Özellikleri Yüksek Mukavemet, sertlik ve korozyon direnci. Mekanik özellikleri, sıkıştırma mukavemeti ile ısı işlemi ile optimize edilebilir. 1100-1300 mpa. Bu tip, çözelti tedavisinden sonra doğrudan martensit yapısı elde edilerek güçlendirilebilir. Sonraki yaşlanma tedavisi ile, yağış sertleşmiş faz (bakır aşaması dahil) daha da güçlendirildi.
Yaygın olarak kullanılan paslanmaz çelik sac ürünü olarak, 630 Paslanmaz çelik sac soğuk algınlığı ile üretilmiştir, düzleştirme, ve kesme hassas bobinleri, tipik olarak 3 mm'nin altında sac kalınlıkları ile sonuçlanır. Sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik plaka ile karşılaştırıldığında, Bu soğuk haddelenmiş çarşaflar daha parlak bir yüzey kaplaması sunar, onları hem fonksiyonel hem de estetik kullanımlar için uygun hale getirmek.
HZW'de, Yüksek kaliteli tedarik ediyoruz 630 Çeşitli boyutlarda ve kalınlıklarda çarşaflar, özel kesim ile, yüzey işleme, ve özel proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut küresel teslimat seçenekleri.
630 Paslanmaz çelik sac özellikleri
| Ürün adı | 630 paslanmaz çelik sac |
| notlar | 630/17-4PH |
| standartlar | ASTM A240 |
| Kalınlık | 0.1mm-3,0 mm |
| Genişlik | 50mm-2000mm |
| Uzunluk | 50MM-6000mm |
| OEM / ODM | Özelleştirilmiş boyut isteğiniz olarak kullanılabilir |
| Miktar Toleransı | ± |
| Yüzey | 2B, Turşu veya talebe göre |
| Uygulamalar | Paslanmaz çelik tabakalar, çok çeşitli endüstriler için idealdir, kağıt yapma tesisi gibi, sıcaklık, mekanik ekipman, boyama tesisleri, boru hattı, kimyasal bitkiler, Gıda endüstrisi, tıp endüstrisi, petrol, enerji, ev Aletleri, inşaat, araçlar, Tencere vb.. |
| Ambalajlama | Ahşap palet / Tahta sandık |
| Ödeme şartları | 30% TT mevduat ve 70% sevkiyat öncesi denge, 100% görüşte LC |
| Teslimat süresi | 7-10 İş günleri |
| ADEDI | 50 kg |
| Nakliye Limanı | Şanghay/Ningbo limanı |
| Örnek | Sayfa örneği mevcuttur |
| Açıklama | Paslanmaz çelik sac özelleştirilebilir |
630 Paslanmaz çelik sac kimyasal bileşimler
| C | Ve | Mn | P | S | cr | Ni | İle birlikte | not |
| 0.07 maksimum | 1.00 maksimum | 1.00 maksimum | 0.040 maksimum | 0.030 maksimum | 15.00~17.50 | 3.0~5.0 | 3.0~5.0 | 0.15~0.45 |
630 Paslanmaz Çelik Sac Mekanik Özellikler
| Mülk | A | H 900 | H 925 | H 1025 | H 1075 | H 1150 | H 1150-M |
| ÜTS | 1103 | 1448 | 1379 | 1276 | 1207 | 1103 | 1034 |
| 0.2% YS | 1000 | 1379 | 1345 | 1172 | 1148 | 1034 | 896 |
| Uzama % 50 mm'de | 5 | 7 | 8 | 8 | 8 | 11 | 12 |
| Sertlik (kaya kuyusu) | C35 | C45 | C43 | C38 | C37 | C35 | C33 |
630 Paslanmaz Çelik Sac Eşdeğer Sınıflar
| STANDART | MALZEME NUMARASI. | Biz | GOST | AFNOR | JIS | BS | ÜZERİNDE | VEYA |
| 17-4PH/630 | 1.4542 | S17400 | - | - | - | - | - | - |
630 Paslanmaz Çelik Sac: En İyi Kılavuz
Kaliteyi satın almayı seçtiğinizde 630 Paslanmaz Çelik Saclar, Başlamadan önce bilmemiz gereken bazı önemli noktalar var..
nelerdir 630 Paslanmaz Çelik Saclar?
630 Yağış sertleştirme paslanmaz çelik sac, UNS S17400/W.NR olarak da adlandırılır. 1.4542/17-4Ph paslanmaz çelik sac. Çeşitli boyutlarda yüksek kaliteli paslanmaz çelik tabakalar üretiyoruz.
630 Sınıf Özellikleri Yüksek Mukavemet, sertlik ve korozyon direnci. Mekanik özellikleri, sıkıştırma mukavemeti ile ısı işlemi ile optimize edilebilir. 1100-1300 mpa. Bu tip, çözelti tedavisinden sonra doğrudan martensit yapısı elde edilerek güçlendirilebilir. Sonraki yaşlanma tedavisi ile, yağış sertleşmiş faz (bakır aşaması dahil) daha da güçlendirildi.
Yaygın olarak kullanılan paslanmaz çelik sac ürünü olarak, 630 Paslanmaz çelik sac soğuk algınlığı ile üretilmiştir, düzleştirme, ve kesme hassas bobinleri, tipik olarak 3 mm'nin altında sac kalınlıkları ile sonuçlanır. Sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik plaka ile karşılaştırıldığında, Bu soğuk haddelenmiş çarşaflar daha parlak bir yüzey kaplaması sunar, onları hem fonksiyonel hem de estetik kullanımlar için uygun hale getirmek.
HZW'de, Yüksek kaliteli tedarik ediyoruz 630 Çeşitli boyutlarda ve kalınlıklarda çarşaflar, özel kesim ile, yüzey işleme, ve özel proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut küresel teslimat seçenekleri.
630 Paslanmaz çelik sac uygulamaları
630 Martensitik bir yağış sertleştiren paslanmaz çelik.
Temmuz, yüksek sertlik, iyi kaynak performansı ve korozyon direnci.
Aşağıdaki endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır:
- Petrol sahası ekipmanı
- Kimyasal proses ekipmanları
- Bağlantı parçaları ve pompa milleri
- Dişliler
- Kağıt fabrikası ekipmanları
- Uçak parçaları
- Flanşlar ve valfler
- Diğer Hassas Parçalar
Standart deniz ambalajı nedir? 630 Paslanmaz Çelik Sac?
- Standart ihracat deniz ambalajı:
Su Geçirmez Kağıt Sarma+PVC Film+Kayış Bantlama+Ahşap Palet veya Ahşap Kasa; - İsteğiniz gibi özelleştirilmiş ambalaj (Ambalaj üzerine basılması kabul edilen logo veya diğer içerikler);
- Diğer özel ambalajlar müşterinin isteğine göre tasarlanacaktır.;
Hem duvara hem de gökyüzüne göz mevcuttur; - Uluslararası Ekspres ile: DHL/UPS/FEDEX/EMS ve kendi ekspres hattımız;
- Hava veya deniz yoluyla;
- nakliye limanı: Şanghay, Ningbo veya isteğiniz gibi.










