631 Paslanmaz Çelik Sac
631 Paslanmaz Çelik Sac Hızlı Detaylar
631 precipitation hardening stainless steel sheet is also called as UNS S17700/17-7PH stainless steel sheet. Çeşitli boyutlarda yüksek kaliteli paslanmaz çelik tabakalar üretiyoruz.
631 stainless steel features high strength, yüksek sertlik, iyi korozyon direnci, yorgunluk önleyici, ve işlenebilirlik. Yüksek sıcaklıkta deforme olma olasılığı daha azdır. Mükemmel çelik performansı nedeniyle, özellikle havacılık endüstrisinde kullanıma uygundur. Bu özel alaşımlı sac aynı zamanda yüksek mukavemet ve korozyon direnci gerektiren alanlar için de uygundur..
Yaygın olarak kullanılan paslanmaz çelik sac ürünü olarak, 631 Paslanmaz çelik sac soğuk algınlığı ile üretilmiştir, düzleştirme, ve kesme hassas bobinleri, tipik olarak 3 mm'nin altında sac kalınlıkları ile sonuçlanır. Sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik plaka ile karşılaştırıldığında, Bu soğuk haddelenmiş çarşaflar daha parlak bir yüzey kaplaması sunar, onları hem fonksiyonel hem de estetik kullanımlar için uygun hale getirmek.
HZW'de, Yüksek kaliteli tedarik ediyoruz 631 Çeşitli boyutlarda ve kalınlıklarda çarşaflar, özel kesim ile, yüzey işleme, ve özel proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut küresel teslimat seçenekleri.
631 Paslanmaz çelik sac özellikleri
| Ürün adı | 631 paslanmaz çelik sac |
| notlar | 631/17-7PH |
| standartlar | ASTM A240 |
| Kalınlık | 0.1mm-3,0 mm |
| Genişlik | 50mm-2000mm |
| Uzunluk | 50MM-6000mm |
| OEM / ODM | Özelleştirilmiş boyut isteğiniz olarak kullanılabilir |
| Miktar Toleransı | ± |
| Yüzey | 2B, Turşu veya talebe göre |
| Uygulamalar | Paslanmaz çelik tabakalar, çok çeşitli endüstriler için idealdir, kağıt yapma tesisi gibi, sıcaklık, mekanik ekipman, boyama tesisleri, boru hattı, kimyasal bitkiler, Gıda endüstrisi, tıp endüstrisi, petrol, enerji, ev Aletleri, inşaat, araçlar, Tencere vb.. |
| Ambalajlama | Ahşap palet / Tahta sandık |
| Ödeme şartları | 30% TT mevduat ve 70% sevkiyat öncesi denge, 100% görüşte LC |
| Teslimat süresi | 7-10 İş günleri |
| ADEDI | 50 kg |
| Nakliye Limanı | Şanghay/Ningbo limanı |
| Örnek | Sayfa örneği mevcuttur |
| Açıklama | Paslanmaz çelik sac özelleştirilebilir |
631 Paslanmaz çelik sac kimyasal bileşimler
- Karbon 0.09 maksimum.
- Manganez 1.00 maksimum.
- Fosfor 0.040 maksimum.
- Kükürt 0.030 maksimum.
- Silikon 1.00 maksimum.
- Krom 16.00 - 18.00
- Nikel 6.50 - 7.75
- Alüminyum 0.75 - 1.50
631 Paslanmaz Çelik Sac Mekanik Özellikler
Mülk | A | T | TH 1050 | A1750 | R100 | RH950 | C | CH900 |
ÜTS | 896 | 1000 | 1379 | 917 | 1207 | 1620 | 1517 | 1827 |
YS | 276 | 690 | 1276 | 290 | 793 | 1517 | 1310 | 1793 |
Uzama | 35 | 9 | 9 | 19 | 9 | 6 | 5 | 2 |
Sertlik, Rockwell | B85 | C31 | C43 | B85 | C36.5 | C48 | C43 | C49 |
631 Paslanmaz Çelik Sac Eşdeğer Sınıflar
| AB ÜZERİNDE | Amerika Birleşik Devletleri - | Fransa AFNOR | İngiltere BS | İsveç SS | Rusya GOST | Inter ISO |
| X7CrNiAl17-7 | 631 | Z9CNA17-07 | 301S81 | 2388 | 09KH17N7YU | X7CrNiAl17-7 |
631 Paslanmaz Çelik Sac: En İyi Kılavuz
Kaliteyi satın almayı seçtiğinizde 631 Paslanmaz Çelik Saclar, Başlamadan önce bilmemiz gereken bazı önemli noktalar var..
nelerdir 631 Paslanmaz Çelik Saclar?
631 precipitation hardening stainless steel sheet is also called as UNS S17700/17-7PH stainless steel sheet. Çeşitli boyutlarda yüksek kaliteli paslanmaz çelik tabakalar üretiyoruz.
631 stainless steel features high strength, yüksek sertlik, iyi korozyon direnci, yorgunluk önleyici, ve işlenebilirlik. Yüksek sıcaklıkta deforme olma olasılığı daha azdır. Mükemmel çelik performansı nedeniyle, özellikle havacılık endüstrisinde kullanıma uygundur. Bu özel alaşımlı sac aynı zamanda yüksek mukavemet ve korozyon direnci gerektiren alanlar için de uygundur..
Yaygın olarak kullanılan paslanmaz çelik sac ürünü olarak, 631 Paslanmaz çelik sac soğuk algınlığı ile üretilmiştir, düzleştirme, ve kesme hassas bobinleri, tipik olarak 3 mm'nin altında sac kalınlıkları ile sonuçlanır. Sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik plaka ile karşılaştırıldığında, Bu soğuk haddelenmiş çarşaflar daha parlak bir yüzey kaplaması sunar, onları hem fonksiyonel hem de estetik kullanımlar için uygun hale getirmek.
631 Paslanmaz çelik sac uygulamaları
- Motor itme ters çevirici bileşeni;
- Konteyner, kanal, Bahar, diyafram, gemi şaftı;
- Kompresör diski;
- havacılık, kimyasal, petrokimya;
- Metal işleme endüstrileri;
Standart deniz ambalajı nedir? 631 Paslanmaz Çelik Sac?
- Standart ihracat deniz ambalajı:
Su Geçirmez Kağıt Sarma+PVC Film+Kayış Bantlama+Ahşap Palet veya Ahşap Kasa; - İsteğiniz gibi özelleştirilmiş ambalaj (Ambalaj üzerine basılması kabul edilen logo veya diğer içerikler);
- Diğer özel ambalajlar müşterinin isteğine göre tasarlanacaktır.;
Hem duvara hem de gökyüzüne göz mevcuttur; - Uluslararası Ekspres ile: DHL/UPS/FEDEX/EMS ve kendi ekspres hattımız;
- Hava veya deniz yoluyla;
- nakliye limanı: Şanghay, Ningbo veya isteğiniz gibi.










