Hastelloy B-3 Plaka
Hastelloy B-3 Plaka Hızlı Ayrıntılar
Hastelloy B-3 plakası ayrıca UNS N10675/W.Nr olarak da adlandırılır.. 2.4600 nikel alaşım plakası.
Hastelloy® B-3® alaşımı saf hidrokloriklere karşı son derece yüksek direnç sergiler, hidrobromik, ve sülfürik asitler. Üstelik, önceki B tipi alaşımlarla karşılaştırıldığında büyük ölçüde geliştirilmiş yapısal stabiliteye sahiptir, kaynak sırasında daha az endişeye yol açar, yapılışı, ve hizmet.
Hastelloy B-3 tabakası, herhangi bir sıcaklıkta yüksek mukavemet ve iyi sürünme direncine sahiptir. Sıradan alaşım tabakasından daha fazla yorgunluğa dayanıklıdır. Ek olarak, Oksidasyon direnci de mükemmel özelliklerinden biridir.
HZW'de, çeşitli boyut ve kalınlıklarda yüksek kaliteli B-3 plakalar tedarik ediyoruz, özel kesim ile, yüzey işleme, ve özel proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut küresel teslimat seçenekleri.
Hastelloy B-3 Plaka Özellikleri
| Ürün adı | Hastelloy B-3 Plaka |
| notlar | UNS N10675/W.Nr. 2.4600 |
| standartlar | ASTM B333 |
| Kalınlık | 3.0MM-50.0mm |
| Genişlik | 50mm-2000mm |
| Uzunluk | 50MM-6000mm |
| OEM / ODM | Özelleştirilmiş boyut isteğiniz olarak kullanılabilir |
| Miktar Toleransı | ± |
| Yüzey | 1 numara, 1NS, Turşu veya talebe göre |
| Uygulamalar | Nikel alaşım plakaları, yüksek performanslı malzemeler gerektiren çok çeşitli endüstriler için idealdir., havacılık dahil, deniz, kimyasal işleme, nükleer enerji üretimi ve petrol&gaz üretimi |
| Ambalajlama | Ahşap palet / Tahta sandık |
| Ödeme şartları | 30% TT mevduat ve 70% sevkiyat öncesi denge, 100% görüşte LC |
| Teslimat süresi | 7-10 İş günleri |
| ADEDI | 50 kg |
| Nakliye Limanı | Şanghay/Ningbo limanı |
| Örnek | Nikel alaşım plakasının örneği mevcuttur |
| Açıklama | Nikel alaşım plakası özelleştirilebilir |
Hastelloy B-3 Plaka Kimyasal Bileşimleri
| Seviye | Standart | C | Ve | Mn | ay | ortak | cr | Ni | Sen |
| Hastelloy B-3 | ASTM B333 | ≤0,01 | ≤0.10 | ≤3,00 | 27.0-32.0 | ≤3,0 | 1.0-3.0 | ≥65 | ≤0,20 |
Hastelloy B-3 Plakanın Mekanik Özellikleri
| Yoğunluk | Erime noktası | Gerilme direnci | Akma dayanımı (0.2%Telafi etmek) | Uzama |
| 9.22 g/cm3 | 1418 °C (2585 °F) | 760mpa | 350mpa | 40% |
Hastelloy B-3 Plaka Eşdeğeri Kaliteleri
| STANDART | MALZEME NUMARASI. | Biz | GOST | AFNOR | JIS | BS | ÜZERİNDE | VEYA |
| Hastelloy B-3 | 2.4600 | N10675 | - | - | - | - | - | - |
Hastelloy B-3 Plaka: En İyi Kılavuz
Kaliteli Hastelloy B-3 Plakayı satın almayı seçtiğinizde, Başlamadan önce bilmemiz gereken bazı önemli noktalar var..
Hastelloy B-3 Plakalar Nelerdir??
Hastelloy B-3 plakası ayrıca UNS N10675/W.Nr olarak da adlandırılır.. 2.4600 nikel alaşım plakası.
Hastelloy® B-3® alaşımı saf hidrokloriklere karşı son derece yüksek direnç sergiler, hidrobromik, ve sülfürik asitler. Üstelik, önceki B tipi alaşımlarla karşılaştırıldığında büyük ölçüde geliştirilmiş yapısal stabiliteye sahiptir, kaynak sırasında daha az endişeye yol açar, yapılışı, ve hizmet.
Hastelloy B-3 tabakası, herhangi bir sıcaklıkta yüksek mukavemet ve iyi sürünme direncine sahiptir. Sıradan alaşım tabakasından daha fazla yorgunluğa dayanıklıdır. Ek olarak, Oksidasyon direnci de mükemmel özelliklerinden biridir.
Hastelloy B-3 Plaka uygulamaları
- Hava Kirliliği Kontrolü Yığın Astarları, kanallar, ambar, yıkayıcılar, Stack-Gas Yeniden Headers, Hayranlar ve Fan Konutları
- Isı eşanjörleri
- Reaksiyon gemileri
- evaporatörler
- Transfer boruları
Hastelloy B-3 Plakanın standart deniz ambalajı nedir?
- Standart ihracat deniz ambalajı:
Su Geçirmez Kağıt Sarma+PVC Film+Kayış Bantlama+Ahşap Palet veya Ahşap Kasa; - İsteğiniz gibi özelleştirilmiş ambalaj (Ambalaj üzerine basılması kabul edilen logo veya diğer içerikler);
- Diğer özel ambalajlar müşterinin isteğine göre tasarlanacaktır.;
Hem duvara hem de gökyüzüne göz mevcuttur; - Uluslararası Ekspres ile: DHL/UPS/FEDEX/EMS ve kendi ekspres hattımız;
- Hava veya deniz yoluyla;
- nakliye limanı: Şanghay, Ningbo veya isteğiniz gibi.










