Hastelloy G-30 Plaka
Hastelloy G-30 Plaka Hızlı Ayrıntılar
Hastelloy G-30 plakası aynı zamanda UNS N06030/W.Nr olarak da adlandırılır.. 2.4603 nikel alaşım plakası.
Hastelloy® G-30® Alaşım, “ıslak proses” fosforik aside karşı oldukça dirençli bir nikel-krom-demir malzemesidir. (P2O5). P2O5 en önemli endüstriyel kimyasallardan biridir, tarımsal kimyasal gübreler için birincil fosfor kaynağı olmak.
HZW'de, çeşitli boyut ve kalınlıklarda yüksek kaliteli Hastelloy G-30 plakalar tedarik ediyoruz, özel kesim ile, yüzey işleme, ve özel proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut küresel teslimat seçenekleri.
Hastelloy G-30 Plaka Özellikleri
| Ürün adı | Hastelloy G-30 Plaka |
| notlar | UNS N06030/W.No. 2.4603 |
| standartlar | ASTM B582 |
| Kalınlık | 3.0MM-50.0mm |
| Genişlik | 50mm-2000mm |
| Uzunluk | 50MM-6000mm |
| OEM / ODM | Özelleştirilmiş boyut isteğiniz olarak kullanılabilir |
| Miktar Toleransı | ± |
| Yüzey | 1 numara, 1NS, Turşu veya talebe göre |
| Uygulamalar | Nikel alaşım plakaları, yüksek performanslı malzemeler gerektiren çok çeşitli endüstriler için idealdir., havacılık dahil, deniz, kimyasal işleme, nükleer enerji üretimi ve petrol&gaz üretimi |
| Ambalajlama | Ahşap palet / Tahta sandık |
| Ödeme şartları | 30% TT mevduat ve 70% sevkiyat öncesi denge, 100% görüşte LC |
| Teslimat süresi | 7-10 İş günleri |
| ADEDI | 50 kg |
| Nakliye Limanı | Şanghay/Ningbo limanı |
| Örnek | Nikel alaşım plakasının örneği mevcuttur |
| Açıklama | Nikel alaşım plakası özelleştirilebilir |
Hastelloy G-30 Plaka Kimyasal Bileşimleri
| Seviye | Standart | C | Ve | Mn | ay | ortak | cr | Ni | W |
| Hastelloy G-30 | ASTM B582 | ≤0.030 | ≤0.80 | ≤1.50 | 4.0-6.0 | ≤5,0 | 28.0-31.50 | 30.3-47.2 | 1.5-4.0 |
Hastelloy G-30 Plakanın Mekanik Özellikleri
| Yoğunluk | Erime noktası | Gerilme direnci | Akma dayanımı (0.2%Telafi etmek) | Uzama |
| 8.22 g/cm3 | 1371 °C (2500 °F) | 586mpa | 241mpa | 30% |
Hastelloy G-30 Plaka Eşdeğeri Kaliteleri
| STANDART | MALZEME NUMARASI. | Biz | GOST | AFNOR | JIS | BS | ÜZERİNDE | VEYA |
| HASTELLOY G-30 | 2.4603 | N06030 | - | - | - | - | - | - |
Hastelloy G-30 Plaka: En İyi Kılavuz
Kaliteli Hastelloy G-30 Plakayı satın almayı seçtiğinizde, Başlamadan önce bilmemiz gereken bazı önemli noktalar var..
Hastelloy G-30 Plakalar Nelerdir??
Hastelloy G-30 plakası aynı zamanda UNS N06030/W.Nr olarak da adlandırılır.. 2.4603 nikel alaşım plakası.
Hastelloy® G-30® Alaşım, “ıslak proses” fosforik aside karşı oldukça dirençli bir nikel-krom-demir malzemesidir. (P2O5). P2O5 en önemli endüstriyel kimyasallardan biridir, tarımsal kimyasal gübreler için birincil fosfor kaynağı olmak.
HZW'de, çeşitli boyut ve kalınlıklarda yüksek kaliteli Hastelloy G-30 plakalar tedarik ediyoruz, özel kesim ile, yüzey işleme, ve özel proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut küresel teslimat seçenekleri.
Hastelloy G-30 Plaka uygulamaları
- Hava Kirliliği Kontrolü Yığın Astarları, kanallar, ambar, yıkayıcılar, Stack-Gas Yeniden Headers, Hayranlar ve Fan Konutları
- Isı eşanjörleri
- Reaksiyon gemileri
- evaporatörler
- Transfer boruları
Hastelloy G-30 Plakanın standart deniz ambalajı nedir??
- Standart ihracat deniz ambalajı:
Su Geçirmez Kağıt Sarma+PVC Film+Kayış Bantlama+Ahşap Palet veya Ahşap Kasa; - İsteğiniz gibi özelleştirilmiş ambalaj (Ambalaj üzerine basılması kabul edilen logo veya diğer içerikler);
- Diğer özel ambalajlar müşterinin isteğine göre tasarlanacaktır.;
Hem duvara hem de gökyüzüne göz mevcuttur; - Uluslararası Ekspres ile: DHL/UPS/FEDEX/EMS ve kendi ekspres hattımız;
- Hava veya deniz yoluyla;
- nakliye limanı: Şanghay, Ningbo veya isteğiniz gibi.










