Incoloy 800 Plaka
Incoloy 800 Plaka Hızlı Ayrıntılar
Incoloy 800 plaka aynı zamanda UNS N08800 olarak da adlandırılır / W.Nr.. 1.4876 nikel alaşım plakası.
Incoloy 800 çok uygun maliyetli bir alaşımdır. Korozyon direnci ve yüksek sıcaklık direnci temelinde düşük bir fiyat tutar. Profesyonel bir incoloy alaşım sac tedarikçisi olarak, Yüksek kaliteli incoloy üretiyoruz 800 çarşaflar.
Nikel alaşımı sıcak haddelenmiş 800 plakalar genellikle kalınlığı 3 mm'den fazla olan nikel alaşımlı plaka ürünleridir. Üretim süreci açısından, Nikel alaşımlı plaka düzleştirilebilir ve nikel alaşım bobininden doğrudan kesilebilir, Ayrıca nikel alaşım kütlesinden sıcak yuvarlanabilir. 2B kaplamalı nikel alaşım tabakalarıyla karşılaştırıldığında, Nikel alaşımlı plakalar daha beyaz bir kaplamaya sahiptir.
HZW'de, Yüksek kaliteli tedarik ediyoruz 800 Çeşitli boyutlarda ve kalınlıklarda plakalar, özel kesim ile, yüzey işleme, ve özel proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut küresel teslimat seçenekleri.
Incoloy 800 Plaka Özellikleri
| Ürün adı | Incoloy 800 Alaşım Plakası |
| notlar | 800 | ABD N08800 |
| standartlar | ASTM B409 |
| Kalınlık | 3.0MM-50.0mm |
| Genişlik | 50mm-2000mm |
| Uzunluk | 50MM-6000mm |
| OEM / ODM | Özelleştirilmiş boyut isteğiniz olarak kullanılabilir |
| Miktar Toleransı | ± |
| Yüzey | 1 numara, 1NS, Turşu veya talebe göre |
| Uygulamalar | Nikel alaşım plakaları, yüksek performanslı malzemeler gerektiren çok çeşitli endüstriler için idealdir., havacılık dahil, deniz, kimyasal işleme, nükleer enerji üretimi ve petrol&gaz üretimi |
| Ambalajlama | Ahşap palet / Tahta sandık |
| Ödeme şartları | 30% TT mevduat ve 70% sevkiyat öncesi denge, 100% görüşte LC |
| Teslimat süresi | 7-10 İş günleri |
| ADEDI | 50 kg |
| Nakliye Limanı | Şanghay/Ningbo limanı |
| Örnek | Nikel alaşım plakasının örneği mevcuttur |
| Açıklama | Nikel alaşım plakası özelleştirilebilir |
Incoloy 800 Plaka Kimyasal Bileşimleri
| Seviye | Standart | C | Ve | Mn | Al | S | cr | Ni | Sen |
| Incoloy 800 | ASTM B409 | ≤0.10 | ≤1.00 | ≤1.50 | 0.15-0.60 | ≤0,015 | 19.0-23.0 | 30.0-35.0 | 0.15-0.60 |
Incoloy 800 Plakanın Mekanik Özellikleri
| eleman | Akma dayanımı (0.2%Telafi etmek) | Erime noktası | Yoğunluk | Gerilme direnci | Uzama |
| 800 | MPa – 205 | 1385 °C (2525 °F) | 7.94 g/cm3 | MPa – 520 | Min. 30 % |
Incoloy 800 Plaka Eşdeğeri Kaliteleri
| STANDART | MALZEME NUMARASI. | Biz | GOST | AFNOR | JIS | BS | ÜZERİNDE | VEYA |
| Incoloy 800 | 1.4876 | N08800 | - | - | - | - | - | - |
Incoloy 800 Plaka: En İyi Kılavuz
Kalite Incoloy satın almayı seçtiğinizde 800 Plaka, Başlamadan önce bilmemiz gereken bazı önemli noktalar var..
Incoloy nedir 800 Tabaklar?
Incoloy 800 plaka aynı zamanda UNS N08800 olarak da adlandırılır / W.Nr.. 1.4876 nikel bakır alaşımlı levha.
Incoloy 800 çok uygun maliyetli bir alaşımdır. Korozyon direnci ve yüksek sıcaklık direnci temelinde düşük bir fiyat tutar. Profesyonel bir incoloy alaşım sac tedarikçisi olarak, Yüksek kaliteli incoloy üretiyoruz 800 çarşaflar.
Nikel alaşımı sıcak haddelenmiş 800 plakalar genellikle kalınlığı 3 mm'den fazla olan nikel alaşımlı plaka ürünleridir. Üretim süreci açısından, Nikel alaşımlı plaka düzleştirilebilir ve nikel alaşım bobininden doğrudan kesilebilir, Ayrıca nikel alaşım kütlesinden sıcak yuvarlanabilir. 2B kaplamalı nikel alaşım tabakalarıyla karşılaştırıldığında, Nikel alaşımlı plakalar daha beyaz bir kaplamaya sahiptir.
Incoloy 800 Plaka uygulamaları
- Güç üretimi
- Isı eşanjörleri
- Mufla
- Radyant tüpler
- Isı Tedavisi Tepsileri
- Kraker tüpleri
- Manifoldlar
- Gıda işleme
- Fırın ekipmanı parçaları
Incoloy'un standart deniz ambalajı nedir 800 Plaka?
- Standart ihracat deniz ambalajı:
Su Geçirmez Kağıt Sarma+PVC Film+Kayış Bantlama+Ahşap Palet veya Ahşap Kasa; - İsteğiniz gibi özelleştirilmiş ambalaj (Ambalaj üzerine basılması kabul edilen logo veya diğer içerikler);
- Diğer özel ambalajlar müşterinin isteğine göre tasarlanacaktır.;
Hem duvara hem de gökyüzüne göz mevcuttur; - Uluslararası Ekspres ile: DHL/UPS/FEDEX/EMS ve kendi ekspres hattımız;
- Hava veya deniz yoluyla;
- nakliye limanı: Şanghay, Ningbo veya isteğiniz gibi.










