Incoloy 800HT Plaka
Incoloy 800HT Plaka Hızlı Ayrıntılar
Incoloy 800HT plaka aynı zamanda UNS N08811 nikel alaşımlı plaka olarak da adlandırılır.
Incoloy 800HT aynı zamanda çok uygun maliyetli bir alaşımdır. ASME Metals Mülkiyet Konseyi bu verileri topladı ve parametrik prosedürleri kullanarak yeni bir analiz yaptı, dahil 87 Isıtılar ve 1,052 veri noktaları.
Nikel alaşımlı sıcak haddelenmiş 800HT levhalar genellikle kalınlığı 3 mm'den fazla olan nikel alaşımlı levha ürünleridir. Üretim süreci açısından, Nikel alaşımlı plaka düzleştirilebilir ve nikel alaşım bobininden doğrudan kesilebilir, Ayrıca nikel alaşım kütlesinden sıcak yuvarlanabilir. 2B kaplamalı nikel alaşım tabakalarıyla karşılaştırıldığında, Nikel alaşımlı plakalar daha beyaz bir kaplamaya sahiptir.
HZW'de, çeşitli boyut ve kalınlıklarda yüksek kaliteli 800HT plakalar tedarik ediyoruz, özel kesim ile, yüzey işleme, ve özel proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut küresel teslimat seçenekleri.
Incoloy 800HT Plaka Özellikleri
| Ürün adı | Incoloy 800HT Alaşımlı Plaka |
| notlar | 800HT | UNS N08811 |
| standartlar | ASTM B409 |
| Kalınlık | 3.0MM-50.0mm |
| Genişlik | 50mm-2000mm |
| Uzunluk | 50MM-6000mm |
| OEM / ODM | Özelleştirilmiş boyut isteğiniz olarak kullanılabilir |
| Miktar Toleransı | ± |
| Yüzey | 1 numara, 1NS, Turşu veya talebe göre |
| Uygulamalar | Nikel alaşım plakaları, yüksek performanslı malzemeler gerektiren çok çeşitli endüstriler için idealdir., havacılık dahil, deniz, kimyasal işleme, nükleer enerji üretimi ve petrol&gaz üretimi |
| Ambalajlama | Ahşap palet / Tahta sandık |
| Ödeme şartları | 30% TT mevduat ve 70% sevkiyat öncesi denge, 100% görüşte LC |
| Teslimat süresi | 7-10 İş günleri |
| ADEDI | 50 kg |
| Nakliye Limanı | Şanghay/Ningbo limanı |
| Örnek | Nikel alaşım plakasının örneği mevcuttur |
| Açıklama | Nikel alaşım plakası özelleştirilebilir |
Incoloy 800HT Plaka Kimyasal Bileşimleri
| Seviye | Standart | C | Ve | Mn | Al + Ti | S | cr | Ni | İle birlikte |
| Incoloy 800HT | ASTM B409 | 0.06-0.10 | ≤1.00 | ≤1.50 | 0.85-1.20 | ≤0,015 | 19.0-23.0 | 30.0-35.0 | JIS SUS430 |
Incoloy 800HT Plakanın Mekanik Özellikleri
| Yoğunluk | Erime noktası | Gerilme direnci | Akma dayanımı (0.2%Telafi etmek) | Uzama |
| 7.94 g/cm3 | 1385 °C (2525 °F) | 450mpa | 170mpa | 30% |
Incoloy 800HT Plaka Eşdeğer Kaliteleri
| STANDART | MALZEME NUMARASI. | Biz | GOST | AFNOR | JIS | BS | ÜZERİNDE | VEYA |
| Incoloy 800HT | / | N08811 | - | - | - | - | - | - |
Incoloy 800HT Plaka: En İyi Kılavuz
Kaliteli Incoloy 800HT Plaka satın almayı seçtiğinizde, Başlamadan önce bilmemiz gereken bazı önemli noktalar var..
Incoloy 800HT Plakalar Nedir??
Incoloy 800HT plaka aynı zamanda UNS N08811 nikel bakır alaşımlı plaka olarak da adlandırılır.
Incoloy 800HT aynı zamanda çok uygun maliyetli bir alaşımdır. ASME Metals Mülkiyet Konseyi bu verileri topladı ve parametrik prosedürleri kullanarak yeni bir analiz yaptı, dahil 87 Isıtılar ve 1,052 veri noktaları.
Nikel alaşımlı sıcak haddelenmiş 800HT levhalar genellikle kalınlığı 3 mm'den fazla olan nikel alaşımlı levha ürünleridir. Üretim süreci açısından, Nikel alaşımlı plaka düzleştirilebilir ve nikel alaşım bobininden doğrudan kesilebilir, Ayrıca nikel alaşım kütlesinden sıcak yuvarlanabilir. 2B kaplamalı nikel alaşım tabakalarıyla karşılaştırıldığında, Nikel alaşımlı plakalar daha beyaz bir kaplamaya sahiptir.
Incoloy 800HT Plaka uygulamaları
- Güç üretimi
- Isı eşanjörleri
- Mufla
- Radyant tüpler
- Isı Tedavisi Tepsileri
- Kraker tüpleri
- Manifoldlar
- Gıda işleme
- Fırın ekipmanı parçaları
Incoloy 800HT Plakanın standart deniz ambalajı nedir??
- Standart ihracat deniz ambalajı:
Su Geçirmez Kağıt Sarma+PVC Film+Kayış Bantlama+Ahşap Palet veya Ahşap Kasa; - İsteğiniz gibi özelleştirilmiş ambalaj (Ambalaj üzerine basılması kabul edilen logo veya diğer içerikler);
- Diğer özel ambalajlar müşterinin isteğine göre tasarlanacaktır.;
Hem duvara hem de gökyüzüne göz mevcuttur; - Uluslararası Ekspres ile: DHL/UPS/FEDEX/EMS ve kendi ekspres hattımız;
- Hava veya deniz yoluyla;
- nakliye limanı: Şanghay, Ningbo veya isteğiniz gibi.










