Incoloy 926 Plaka
Incoloy 926 Plaka Hızlı Ayrıntılar
Incoloy 926 plaka aynı zamanda UNS N08926 olarak da adlandırılır / W.Nr.. 1.4529 nikel alaşım plakası.
Incoloy 926 korozyona dayanıklı bir alaşımdır. Esas olarak nikel gibi elementlerden oluşur., krom, demir ve molibden. Incoloy 926 levha, küçük kalınlığa sahip düz bir malzemedir. Yüksek sıcaklık ve aşındırıcı ortam ortamında, Incoloy 926 sayfa istikrarlı performansı koruyabilir. Korozyona dayanıklılık özellikleri birçok endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır.. Kimyasal süreçte olup olmadığı, deniz ortamı veya petrol ve gaz endüstrisi, zorlu çalışma koşullarında başarılı olabilir.
HZW'de, Yüksek kaliteli tedarik ediyoruz 926 Çeşitli boyutlarda ve kalınlıklarda plakalar, özel kesim ile, yüzey işleme, ve özel proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut küresel teslimat seçenekleri.
Incoloy 926 Plaka Özellikleri
| Ürün adı | Incoloy 926 Alaşım Plakası |
| notlar | 926 | UNS N08926 |
| standartlar | ASTM A240 |
| Kalınlık | 3.0MM-50.0mm |
| Genişlik | 50mm-2000mm |
| Uzunluk | 50MM-6000mm |
| OEM / ODM | Özelleştirilmiş boyut isteğiniz olarak kullanılabilir |
| Miktar Toleransı | ± |
| Yüzey | 1 numara, 1NS, Turşu veya talebe göre |
| Uygulamalar | Nikel alaşım plakaları, yüksek performanslı malzemeler gerektiren çok çeşitli endüstriler için idealdir., havacılık dahil, deniz, kimyasal işleme, nükleer enerji üretimi ve petrol&gaz üretimi |
| Ambalajlama | Ahşap palet / Tahta sandık |
| Ödeme şartları | 30% TT mevduat ve 70% sevkiyat öncesi denge, 100% görüşte LC |
| Teslimat süresi | 7-10 İş günleri |
| ADEDI | 50 kg |
| Nakliye Limanı | Şanghay/Ningbo limanı |
| Örnek | Nikel alaşım plakasının örneği mevcuttur |
| Açıklama | Nikel alaşım plakası özelleştirilebilir |
Incoloy 926 Plaka Kimyasal Bileşimleri
| Seviye | Standart | C | Ve | Mn | P | S | cr | Ni | ay |
| Alaşım 926/UNS N08926 | ASTM A240 | ≤0.02 | ≤0.50 | ≤1.00 | ≤0.030 | ≤0.010 | 19.00-21.00 | 24.00-26.00 | 6-7 |
Incoloy 926 Plakanın Mekanik Özellikleri
| Yoğunluk | Erime noktası | Gerilme direnci | Akma dayanımı (0.2%Telafi etmek) | Uzama |
| 8.03 g/cm3 | 1400 °C (2550 °F) | 650mpa | 295mpa | 35% |
Incoloy 926 Plaka Eşdeğeri Kaliteleri
| STANDART | MALZEME NUMARASI. | Biz | GOST | AFNOR | JIS | BS | ÜZERİNDE | VEYA |
| Incoloy 926 | 1.4529 | N08926 | - | - | - | - | - | - |
Incoloy 926 Plaka: En İyi Kılavuz
Kalite Incoloy satın almayı seçtiğinizde 926 Plaka, Başlamadan önce bilmemiz gereken bazı önemli noktalar var..
Incoloy nedir 926 Tabaklar?
Incoloy 926 plaka aynı zamanda UNS N08926 olarak da adlandırılır / W.Nr.. 1.4529 nikel alaşım plakası.
Incoloy 926 korozyona dayanıklı bir alaşımdır. Esas olarak nikel gibi elementlerden oluşur., krom, demir ve molibden. Incoloy 926 levha, küçük kalınlığa sahip düz bir malzemedir. Yüksek sıcaklık ve aşındırıcı ortam ortamında, Incoloy 926 sayfa istikrarlı performansı koruyabilir. Korozyona dayanıklılık özellikleri birçok endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır.. Kimyasal süreçte olup olmadığı, deniz ortamı veya petrol ve gaz endüstrisi, zorlu çalışma koşullarında başarılı olabilir.
Incoloy 926 Plaka uygulamaları
- Güç üretimi
- Isı eşanjörleri
- Mufla
- Radyant tüpler
- Isı Tedavisi Tepsileri
- Kraker tüpleri
- Manifoldlar
- Gıda işleme
- Fırın ekipmanı parçaları
Incoloy'un standart deniz ambalajı nedir 926 Plaka?
- Standart ihracat deniz ambalajı:
Su Geçirmez Kağıt Sarma+PVC Film+Kayış Bantlama+Ahşap Palet veya Ahşap Kasa; - İsteğiniz gibi özelleştirilmiş ambalaj (Ambalaj üzerine basılması kabul edilen logo veya diğer içerikler);
- Diğer özel ambalajlar müşterinin isteğine göre tasarlanacaktır.;
Hem duvara hem de gökyüzüne göz mevcuttur; - Uluslararası Ekspres ile: DHL/UPS/FEDEX/EMS ve kendi ekspres hattımız;
- Hava veya deniz yoluyla;
- nakliye limanı: Şanghay, Ningbo veya isteğiniz gibi.










