Inconel 601 Plaka
Inconel 601 Plaka Hızlı Ayrıntılar
Inconel 601 plaka aynı zamanda UNS N06601 olarak da adlandırılır / W.Nr.. 2.4851 nikel alaşım plakası.
NS 601 Alaşım esas olarak nikelden oluşur, krom ve demir, ve ayrıca az miktarda alüminyum ve diğer elementler içerir. Inconel 601 Sayfa bir ürün biçimidir. 601, kimya endüstrisinde yaygın olarak kullanılan, havacılık, Havacılık ve uzay ve yüksek sıcaklık ortamı altında diğer alanlar.
Nikel alaşımı sıcak haddelenmiş 601 plakalar genellikle kalınlığı 3 mm'den fazla olan nikel alaşımlı plaka ürünleridir. Üretim süreci açısından, Nikel alaşımlı plaka düzleştirilebilir ve nikel alaşım bobininden doğrudan kesilebilir, Ayrıca nikel alaşım kütlesinden sıcak yuvarlanabilir. 2B kaplamalı nikel alaşım tabakalarıyla karşılaştırıldığında, Nikel alaşımlı plakalar daha beyaz bir kaplamaya sahiptir.
HZW'de, Yüksek kaliteli aralık sağlıyoruz 601 Çeşitli boyutlarda ve kalınlıklarda plakalar, özel kesim ile, yüzey işleme, ve özel proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut küresel teslimat seçenekleri.
Inconel 601 Plaka Özellikleri
| Ürün adı | Inconel 601 Alaşım Plakası |
| notlar | 601 | ABD N06601 |
| standartlar | ASTM B168 |
| Kalınlık | 3.0MM-50.0mm |
| Genişlik | 50mm-2000mm |
| Uzunluk | 50MM-6000mm |
| OEM / ODM | Özelleştirilmiş boyut isteğiniz olarak kullanılabilir |
| Miktar Toleransı | ± |
| Yüzey | 1 numara, 1NS, Turşu veya talebe göre |
| Uygulamalar | Nikel alaşım plakaları, yüksek performanslı malzemeler gerektiren çok çeşitli endüstriler için idealdir., havacılık dahil, deniz, kimyasal işleme, nükleer enerji üretimi ve petrol&gaz üretimi |
| Ambalajlama | Ahşap palet / Tahta sandık |
| Ödeme şartları | 30% TT mevduat ve 70% sevkiyat öncesi denge, 100% görüşte LC |
| Teslimat süresi | 7-10 İş günleri |
| ADEDI | 50 kg |
| Nakliye Limanı | Şanghay/Ningbo limanı |
| Örnek | Nikel alaşım plakasının örneği mevcuttur |
| Açıklama | Nikel alaşım plakası özelleştirilebilir |
Inconel 601 Plaka Kimyasal Bileşimleri
| Seviye | Standart | C | Ve | Mn | Al | S | cr | Ni | ay |
| Inconel 601 | ASTM B168 | ≤0.10 | ≤0.50 | ≤1.00 | 1.0-1.7 | ≤0,015 | 21.00-25.00 | 58.00-63.00 | ≤1.00 |
Inconel 601 Plakanın Mekanik Özellikleri
Seviye | Bir/Sınıfınız | Teslim olmak | Çekme Dayanımı Rm | Sertlik | Vickers Sertliği | Uzama |
INCONEL 601 | 2.4851 | ≥205 | ≥585 | YSA | ≥65 | ≥35 |
Inconel 601 Plaka Eşdeğeri Kaliteleri
| STANDART | MALZEME NUMARASI. | Biz | GOST | AFNOR | JIS | BS | ÜZERİNDE | VEYA |
| Inconel 601 | 2.4851 | N06601 | - | - | - | - | - | - |
Inconel 601 Plaka: En İyi Kılavuz
Kaliteli Inconel Alaşımı satın almayı seçtiğinizde 601 tabaklar, Başlamadan önce bilmemiz gereken bazı önemli noktalar var..
Inconel nedir? 601 Tabaklar?
Inconel 601 plaka aynı zamanda UNS N06601 olarak da adlandırılır / W.Nr.. 2.4851 nikel alaşım plakası.
NS 601 Alaşım esas olarak nikelden oluşur, krom ve demir, ve ayrıca az miktarda alüminyum ve diğer elementler içerir. Inconel 601 Sayfa bir ürün biçimidir. 601, kimya endüstrisinde yaygın olarak kullanılan, havacılık, Havacılık ve uzay ve yüksek sıcaklık ortamı altında diğer alanlar.
Nikel alaşımı sıcak haddelenmiş 601 plakalar genellikle kalınlığı 3 mm'den fazla olan nikel alaşımlı plaka ürünleridir. Üretim süreci açısından, Nikel alaşımlı plaka düzleştirilebilir ve nikel alaşım bobininden doğrudan kesilebilir, Ayrıca nikel alaşım kütlesinden sıcak yuvarlanabilir. 2B kaplamalı nikel alaşım tabakalarıyla karşılaştırıldığında, Nikel alaşımlı plakalar daha beyaz bir kaplamaya sahiptir.
Inconel 601 Plaka uygulamaları
İnconel alaşımının özellikleri 601 onu ısıl işlem gibi alanlarda geniş kullanım alanına sahip bir malzeme haline getirir, kimyasal işleme, kirlilik kontrolü, havacılık, ve enerji üretimi.
Ürettiğimiz kaliteli paslanmaz çelik şeritler son derece düzdür. 601 çeşitli ısıl işlem ekipmanı türleri için standart bir yapı malzemesidir. Endüstriyel ısıtma uygulamaları sepetleri içerir, tepsiler, ve tavlama için fikstürler, karbonlama, karbonitrasyon, nitrürleme ve diğer ısıl işlem işlemleri.
Endüstriyel fırınlarda, alaşım radyant tüpler için kullanılır, muflalar, imbikler, alev kalkanları, iplik tavlama tüpleri, dokuma telli konveyör bantları, zincir perdeler, brülör nozulları, ve elektriksel dirençli ısıtma elemanları.
Diğer termal işlem uygulamaları termokupl koruma tüpleridir, fırın atmosferi jeneratörleri, ve kızılötesi radyant ekranlar.
Alaşım için kimyasal işleme uygulamaları 601 proses ısıtıcılarını dahil edin, ekşi su sıyırıcılarındaki kondansatör tüpleri, ve amonyak dönüştürücülerdeki yalıtım kutuları. Alaşım ayrıca yakıcı bileşenleri ve nitrik asit için ekipmanda katalizör ızgarası destekleri için de kullanılır.
üretim.
Petrokimya işlemede, alaşım, yüksek yoğunluklu polietilen üretiminde katalizör rejeneratörleri ve hava ön ısıtıcıları için kullanılır.
Kirlilik kontrolü uygulamalarında, INCONEL alaşımı 601 Benzinli motorların egzoz sistemlerindeki termal reaktörlerde ve katı atık yakma fırınlarındaki yanma odalarında kullanılır..
Enerji üretimi alanında, alaşım 601 kızdırıcı tüp destekleri için kullanılır, ızgara bariyerleri, ve kül işleme sistemleri.
Alaşım ayrıca jet motoru ateşleyicileri ve yanma kutusu astarları için de kullanılır., difüzör toplanır, ve uçaklar için gaz türbinlerindeki muhafaza halkaları, Sanayi, ve araç uygulamaları
Inconel'in standart deniz ambalajı nedir 601 Plaka?
- Standart ihracat deniz ambalajı:
Su Geçirmez Kağıt Sarma+PVC Film+Kayış Bantlama+Ahşap Palet veya Ahşap Kasa; - İsteğiniz gibi özelleştirilmiş ambalaj (Ambalaj üzerine basılması kabul edilen logo veya diğer içerikler);
- Diğer özel ambalajlar müşterinin isteğine göre tasarlanacaktır.;
Hem duvara hem de gökyüzüne göz mevcuttur; - Uluslararası Ekspres ile: DHL/UPS/FEDEX/EMS ve kendi ekspres hattımız;
- Hava veya deniz yoluyla;
- nakliye limanı: Şanghay, Ningbo veya isteğiniz gibi.










