Inconel 625 Plaka
Inconel 625 Plaka Hızlı Ayrıntılar
Inconel 625 plate is also called as UNS N06625 / W.Nr.. 2.4856 nikel alaşım plakası.
Inconel 625 plate is manufactured in strict accordance with the ASTM B443 standard, gerekli kimyasal bileşimi tanımlayan, Mekanik özellikler, and performance standards for Alloy 625. As a trusted Inconel 625 plate supplier, Bu tabakları sıcak yuvarlama yoluyla üretiyoruz, ve ardından yüzey ölçeğini etkili bir şekilde çıkarmak için turşu. Bu işlem plakanın oksidasyon direncini ve yüzey kaplamasını arttırır.
Nikel alaşımı sıcak haddelenmiş 625 plakalar genellikle kalınlığı 3 mm'den fazla olan nikel alaşımlı plaka ürünleridir. Üretim süreci açısından, Nikel alaşımlı plaka düzleştirilebilir ve nikel alaşım bobininden doğrudan kesilebilir, Ayrıca nikel alaşım kütlesinden sıcak yuvarlanabilir. 2B kaplamalı nikel alaşım tabakalarıyla karşılaştırıldığında, Nikel alaşımlı plakalar daha beyaz bir kaplamaya sahiptir.
HZW'de, Yüksek kaliteli aralık sağlıyoruz 625 Çeşitli boyutlarda ve kalınlıklarda plakalar, özel kesim ile, yüzey işleme, ve özel proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut küresel teslimat seçenekleri.
Inconel 625 Plaka Özellikleri
| Ürün adı | Inconel 625 Alaşım Plakası |
| notlar | 625 | ABD N06625 |
| standartlar | ASTM B443 |
| Kalınlık | 3.0MM-50.0mm |
| Genişlik | 50mm-2000mm |
| Uzunluk | 50MM-6000mm |
| OEM / ODM | Özelleştirilmiş boyut isteğiniz olarak kullanılabilir |
| Miktar Toleransı | ± |
| Yüzey | 1 numara, 1NS, Turşu veya talebe göre |
| Uygulamalar | Nikel alaşım plakaları, yüksek performanslı malzemeler gerektiren çok çeşitli endüstriler için idealdir., havacılık dahil, deniz, kimyasal işleme, nükleer enerji üretimi ve petrol&gaz üretimi |
| Ambalajlama | Ahşap palet / Tahta sandık |
| Ödeme şartları | 30% TT mevduat ve 70% sevkiyat öncesi denge, 100% görüşte LC |
| Teslimat süresi | 7-10 İş günleri |
| ADEDI | 50 kg |
| Nakliye Limanı | Şanghay/Ningbo limanı |
| Örnek | Nikel alaşım plakasının örneği mevcuttur |
| Açıklama | Nikel alaşım plakası özelleştirilebilir |
Inconel 625 Plaka Kimyasal Bileşimleri
Seviye | Ni | cr | Fe | C | Mn | Ve | ay | ortak | Al | Sen | not + bakan | P | S |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
625 | 58.0 dk | 20.0 - 23.0 | 5.0 maksimum | 0.10 maksimum | 0.50 maksimum | 0.50 maksimum | 8.0 - 10.0 | 1.0 maksimum | 0.40 maksimum | 0.40 maksimum | 3.15 - 4.15 | 0.015 maksimum | 0.015 maksimum |
Inconel 625 Plakanın Mekanik Özellikleri
| eleman | Akma dayanımı (0.2%Telafi etmek) | Erime noktası | Yoğunluk | Gerilme direnci | Uzama |
| Inconel 625 | 276 MPa | 1350 °C (2460 °F) | 8.4 g/cm3 | 690 mpa | Min. 30 % |
Inconel 625 Plaka Eşdeğeri Kaliteleri
| STANDART | MALZEME NUMARASI. | Biz | GOST | AFNOR | JIS | BS | ÜZERİNDE | VEYA |
| Inconel 625 | 2.4856 | N06625 | ХН75МБТЮ | NC22DNB4M | NCF 625 | O 21 | NiCr22Mo9Nb | EI602 |
Inconel 625 Plaka: En İyi Kılavuz
Kaliteli Inconel Alaşımı satın almayı seçtiğinizde 625 tabaklar, Başlamadan önce bilmemiz gereken bazı önemli noktalar var..
Inconel nedir? 625 Tabaklar?
Inconel 625 plate is also called as UNS N06625 / W.Nr.. 2.4856 nikel alaşım plakası.
Inconel 625 plate is manufactured in strict accordance with the ASTM B443 standard, gerekli kimyasal bileşimi tanımlayan, Mekanik özellikler, and performance standards for Alloy 625. As a trusted Inconel 625 plate supplier, Bu tabakları sıcak yuvarlama yoluyla üretiyoruz, ve ardından yüzey ölçeğini etkili bir şekilde çıkarmak için turşu. Bu işlem plakanın oksidasyon direncini ve yüzey kaplamasını arttırır.
Nikel alaşımı sıcak haddelenmiş 625 plakalar genellikle kalınlığı 3 mm'den fazla olan nikel alaşımlı plaka ürünleridir. Üretim süreci açısından, Nikel alaşımlı plaka düzleştirilebilir ve nikel alaşım bobininden doğrudan kesilebilir, Ayrıca nikel alaşım kütlesinden sıcak yuvarlanabilir. 2B kaplamalı nikel alaşım tabakalarıyla karşılaştırıldığında, Nikel alaşımlı plakalar daha beyaz bir kaplamaya sahiptir.
Inconel 625 Plaka uygulamaları
havacılık
Kimyasal İşleme
Eşanjörler
Yapı
Köprüler
Petrokimya endüstrisi
Gemi İnşası
Mühendislik
Genel Yapısal Amaçlar
Inconel'in standart deniz ambalajı nedir 625 Plaka?
- Standart ihracat deniz ambalajı:
Su Geçirmez Kağıt Sarma+PVC Film+Kayış Bantlama+Ahşap Palet veya Ahşap Kasa; - İsteğiniz gibi özelleştirilmiş ambalaj (Ambalaj üzerine basılması kabul edilen logo veya diğer içerikler);
- Diğer özel ambalajlar müşterinin isteğine göre tasarlanacaktır.;
Hem duvara hem de gökyüzüne göz mevcuttur; - Uluslararası Ekspres ile: DHL/UPS/FEDEX/EMS ve kendi ekspres hattımız;
- Hava veya deniz yoluyla;
- nakliye limanı: Şanghay, Ningbo veya isteğiniz gibi.










