Inconel 718 Plaka
Inconel 718 Plaka Hızlı Ayrıntılar
Inconel 718 plaka aynı zamanda UNS N07718 olarak da adlandırılır / W.Nr.. 2.4668 nikel alaşım plakası.
Inconel 718 mükemmel korozyon direnci ve çok yüksek sıcaklık dayanımıyla dünyaca ünlüdür. Havacılıkta yaygın olarak kullanılan nikel bazlı bir süper alaşımdır., petrokimya, gemi yapımı ve diğer alanlar. Aşırı yüksek sıcaklıklarda veya zorlu kimyasal ortamlarda, Inconel 718 iyi performans gösteriyor, ekipman ve yapıların uzun vadeli istikrarlı çalışmasını sağlamak.
Nikel alaşımı sıcak haddelenmiş 718 plakalar genellikle kalınlığı 3 mm'den fazla olan nikel alaşımlı plaka ürünleridir. Üretim süreci açısından, Nikel alaşımlı plaka düzleştirilebilir ve nikel alaşım bobininden doğrudan kesilebilir, Ayrıca nikel alaşım kütlesinden sıcak yuvarlanabilir. 2B kaplamalı nikel alaşım tabakalarıyla karşılaştırıldığında, Nikel alaşımlı plakalar daha beyaz bir kaplamaya sahiptir.
HZW'de, Yüksek kaliteli aralık sağlıyoruz 718 Çeşitli boyutlarda ve kalınlıklarda plakalar, özel kesim ile, yüzey işleme, ve özel proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut küresel teslimat seçenekleri.
Inconel 718 Plaka Özellikleri
| Ürün adı | Inconel 718 Alaşım Plakası |
| notlar | 718 | ABD N07718 |
| standartlar | ASTM B670 |
| Kalınlık | 3.0MM-50.0mm |
| Genişlik | 50mm-2000mm |
| Uzunluk | 50MM-6000mm |
| OEM / ODM | Özelleştirilmiş boyut isteğiniz olarak kullanılabilir |
| Miktar Toleransı | ± |
| Yüzey | 1 numara, 1NS, Turşu veya talebe göre |
| Uygulamalar | Nikel alaşım plakaları, yüksek performanslı malzemeler gerektiren çok çeşitli endüstriler için idealdir., havacılık dahil, deniz, kimyasal işleme, nükleer enerji üretimi ve petrol&gaz üretimi |
| Ambalajlama | Ahşap palet / Tahta sandık |
| Ödeme şartları | 30% TT mevduat ve 70% sevkiyat öncesi denge, 100% görüşte LC |
| Teslimat süresi | 7-10 İş günleri |
| ADEDI | 50 kg |
| Nakliye Limanı | Şanghay/Ningbo limanı |
| Örnek | Nikel alaşım plakasının örneği mevcuttur |
| Açıklama | Nikel alaşım plakası özelleştirilebilir |
Inconel 718 Plaka Kimyasal Bileşimleri
| Ni | cr | Fe | ay | Nb+Ta | C | Mn | Ve | Doktora | S | Sen | İle birlikte | B | Al | ortak | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Min. | 50 | 17 | Top | 2.8 | 4.75 | - | - | - | - | - | 0.65 | - | - | 0.20 | - |
| Maks. | 55 | 21 | - | 3.3 | 5.50 | 0.08 | 0.035 | 0.35 | 0.015 | 0.015 | 1.15 | 0.30 | 0.006 | 0.80 | 1.00 |
Inconel 718 Plakanın Mekanik Özellikleri
| eleman | Akma dayanımı (0.2%Telafi etmek) | Erime noktası | Yoğunluk | Gerilme direnci | Uzama |
| 718 | MPa – 1034 | 1336 °C (2437 °F) | 8.19 g/cm3 | MPa – 1241 | Min. 10 % |
Inconel 718 Plaka Eşdeğeri Kaliteleri
| STANDART | MALZEME NUMARASI. | Biz | GOST | AFNOR | JIS | BS | ÜZERİNDE | VEYA |
| Inconel 718 | 2.4668 | N07718 | - | - | - | - | - | - |
Inconel 718 Plaka: En İyi Kılavuz
Kaliteli Inconel Alaşımı satın almayı seçtiğinizde 718 tabaklar, Başlamadan önce bilmemiz gereken bazı önemli noktalar var..
Inconel nedir? 718 Tabaklar?
Inconel 718 plaka aynı zamanda UNS N07718 olarak da adlandırılır / W.Nr.. 2.4668 nikel alaşım plakası.
Inconel 718 mükemmel korozyon direnci ve çok yüksek sıcaklık dayanımıyla dünyaca ünlüdür. Havacılıkta yaygın olarak kullanılan nikel bazlı bir süper alaşımdır., petrokimya, gemi yapımı ve diğer alanlar. Aşırı yüksek sıcaklıklarda veya zorlu kimyasal ortamlarda, Inconel 718 iyi performans gösteriyor, ekipman ve yapıların uzun vadeli istikrarlı çalışmasını sağlamak.
Nikel alaşımı sıcak haddelenmiş 718 plakalar genellikle kalınlığı 3 mm'den fazla olan nikel alaşımlı plaka ürünleridir. Üretim süreci açısından, Nikel alaşımlı plaka düzleştirilebilir ve nikel alaşım bobininden doğrudan kesilebilir, Ayrıca nikel alaşım kütlesinden sıcak yuvarlanabilir. 2B kaplamalı nikel alaşım tabakalarıyla karşılaştırıldığında, Nikel alaşımlı plakalar daha beyaz bir kaplamaya sahiptir.
Inconel 718 Plaka uygulamaları
Inconel 718 levha levhalar havacılık ve uzay imalatında yaygın olarak kullanılmaktadır, uçak ve diğer bileşenler.
Aşağıda daha fazla uygulama bulabilirsiniz:
- Kimyasal, Petrol & gübre endüstrisi
- Nükleer reaktörler
- Kriyojenik depolama tankları
- Türbinler
- Delik altı mil parçaları
- Peki kafa parçaları
- Roket bileşenleri
- Nükleer yakıt parçaları
- Uçak motoru bileşenleri
Inconel'in standart deniz ambalajı nedir 718 Plaka?
- Standart ihracat deniz ambalajı:
Su Geçirmez Kağıt Sarma+PVC Film+Kayış Bantlama+Ahşap Palet veya Ahşap Kasa; - İsteğiniz gibi özelleştirilmiş ambalaj (Ambalaj üzerine basılması kabul edilen logo veya diğer içerikler);
- Diğer özel ambalajlar müşterinin isteğine göre tasarlanacaktır.;
Hem duvara hem de gökyüzüne göz mevcuttur; - Uluslararası Ekspres ile: DHL/UPS/FEDEX/EMS ve kendi ekspres hattımız;
- Hava veya deniz yoluyla;
- nakliye limanı: Şanghay, Ningbo veya isteğiniz gibi.










