Inconel X-750 Sayfası
Inconel X-750 Sayfa Hızlı Detaylar
Inconel X-750 sayfasına UNS N07750 olarak da adlandırılır / W.Nr.. 2.4669 nikel alaşım kılıfı. Çeşitli boyutlarda Inconel Alaşım X-750 Nikel Alaşım Levhaları üretiyoruz.
Inconel X-750, korozyonu ve oksidasyon direnci ve 1300 ° F'ye kadar olan sıcaklıklarda yüksek mukavemetiyle dünyaca ünlüdür. Her ne kadar sıcaklığın 1300°F'nin üzerine çıkmasıyla çökelme sertleşmesinin etkisinin çoğu kaybolsa da, ısıl işlem görmüş malzeme 1800°F'a kadar faydalı dayanıma sahiptir.
Yaygın olarak kullanılan bir nikel alaşımlı ürün olarak, Inconel X-750 Sac Soğuk Haddeleme ile Üretildi, düzleştirme, ve kesme hassas bobinleri, tipik olarak 5 mm'nin altında sac kalınlıkları ile sonuçlanır. Inconel Plaka ile karşılaştırıldığında, Bu tabakalar daha parlak bir yüzey kaplaması sunar, onları hem fonksiyonel hem de estetik kullanımlar için uygun hale getirmek.
HZW'de, Çeşitli boyutlarda ve kalınlıklarda yüksek kaliteli Inconel X-750 tabakaları sağlıyoruz, özel kesim ile, yüzey işleme, ve özel proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut küresel teslimat seçenekleri.
Inconel X-750 sayfa özellikleri
| Ürün adı | Inconel X-750 Alaşım Sayfası |
| notlar | X-750 |
| standartlar | SAE AMS 5598 |
| Kalınlık | 0.1mm-3,0 mm |
| Genişlik | 50mm-1000mm |
| Uzunluk | 50MM-6000mm |
| OEM / ODM | Özelleştirilmiş boyut isteğiniz olarak kullanılabilir |
| Miktar Toleransı | ± |
| Yüzey | 2B, Turşu veya talebe göre |
| Uygulamalar | Nikel alaşım plakaları, yüksek performanslı malzemeler gerektiren çok çeşitli endüstriler için idealdir., havacılık dahil, deniz, kimyasal işleme, nükleer enerji üretimi ve petrol&gaz üretimi |
| Ambalajlama | Ahşap palet / Tahta sandık |
| Ödeme şartları | 30% TT mevduat ve 70% sevkiyat öncesi denge, 100% görüşte LC |
| Teslimat süresi | 7-10 İş günleri |
| ADEDI | 50 kg |
| Nakliye Limanı | Şanghay/Ningbo limanı |
| Örnek | Nikel Alloyu X750 tabakasının örneği mevcuttur |
| Açıklama | Nikel alaşım X750 sayfası özelleştirilebilir |
Inconel X-750 Sac Kimyasal Bileşimleri
| Seviye | Standart | C | Ve | Mn | P | S | cr | Ni | Sen |
| Inconel X-750 | AMS 5542 | ≤0.08 | ≤0.50 | ≤1.00 | ≤0,015 | ≤0.010 | 14.00-17.00 | ≥70 | 2.25-2.75 |
Inconel X-750 Sac Mekanik Özellikleri
| Seviye | Gerilme direnci (MPa) dk | Akma dayanımı 0.2% Kanıt (MPa) dk | Uzama (% 50 mm'de) dk | Sertlik | |
| Rockwell B (İK B) maksimum | Brinell (HB) maksimum | ||||
| Inconel X-750 | 910 | 550 | 25 | - | - |
Inconel X-750 sayfa eşdeğeri notlar
| STANDART | MALZEME NUMARASI. | Biz | GOST | AFNOR | JIS | BS | ÜZERİNDE | VEYA |
| Inconel X-750 | 2.4669 | N07750 | - | - | - | - | - | - |
Inconel X-750 Sayfası: En İyi Kılavuz
Kaliteli Inconel Alaşım X-750 Çarşı satın almayı seçtiğinizde, Başlamadan önce bilmemiz gereken bazı önemli noktalar var..
Inconel X-750 çarşaflar nelerdir?
Inconel X-750 sayfasına UNS N07750 olarak da adlandırılır / W.Nr.. 2.4669 nikel alaşım kılıfı. Çeşitli boyutlarda Inconel Alaşım X-750 Nikel Alaşım Levhaları üretiyoruz.
Inconel X-750, korozyonu ve oksidasyon direnci ve 1300 ° F'ye kadar olan sıcaklıklarda yüksek mukavemetiyle dünyaca ünlüdür. Her ne kadar sıcaklığın 1300°F'nin üzerine çıkmasıyla çökelme sertleşmesinin etkisinin çoğu kaybolsa da, ısıl işlem görmüş malzeme 1800°F'a kadar faydalı dayanıma sahiptir.
Yaygın olarak kullanılan bir nikel alaşımlı ürün olarak, Inconel X-750 Sac Soğuk Haddeleme ile Üretildi, düzleştirme, ve kesme hassas bobinleri, tipik olarak 5 mm'nin altında sac kalınlıkları ile sonuçlanır. Inconel Plaka ile karşılaştırıldığında, Bu tabakalar daha parlak bir yüzey kaplaması sunar, onları hem fonksiyonel hem de estetik kullanımlar için uygun hale getirmek.
Inconel X-750 sayfa uygulamaları
- Alaşım körük
- Rotor bıçakları
- Roket Motor Odaları ve Parçaları
- yaylar
- Contalar
- Diğer Hassas Parçalar
Inconel X-750 sayfasının standart deniz ambalajı nedir?
- Standart ihracat deniz ambalajı:
Su Geçirmez Kağıt Sarma+PVC Film+Kayış Bantlama+Ahşap Palet veya Ahşap Kasa; - İsteğiniz gibi özelleştirilmiş ambalaj (Ambalaj üzerine basılması kabul edilen logo veya diğer içerikler);
- Diğer özel ambalajlar müşterinin isteğine göre tasarlanacaktır.;
Hem duvara hem de gökyüzüne göz mevcuttur; - Uluslararası Ekspres ile: DHL/UPS/FEDEX/EMS ve kendi ekspres hattımız;
- Hava veya deniz yoluyla;
- nakliye limanı: Şanghay, Ningbo veya isteğiniz gibi.










