Monel 400 Plaka
Monel 400 Plaka Hızlı Ayrıntılar
Monel 400 plaka aynı zamanda UNS N04400 olarak da adlandırılır / W.Nr.. 2.4360 nikel bakır alaşımlı levha.
Monel® Nikel-Bakır Alaşım 400 yalnızca soğuk işlemle sertleştirilebilen katı çözeltili bir alaşımdır. Geniş bir sıcaklık aralığında yüksek mukavemet ve tokluğa sahiptir ve birçok aşındırıcı ortama karşı mükemmel dirence sahiptir..
Nikel alaşımı sıcak haddelenmiş 400 plakalar genellikle kalınlığı 3 mm'den fazla olan nikel alaşımlı plaka ürünleridir. Üretim süreci açısından, Nikel alaşımlı plaka düzleştirilebilir ve nikel alaşım bobininden doğrudan kesilebilir, Ayrıca nikel alaşım kütlesinden sıcak yuvarlanabilir. 2B kaplamalı nikel alaşım tabakalarıyla karşılaştırıldığında, Nikel alaşımlı plakalar daha beyaz bir kaplamaya sahiptir.
HZW'de, Yüksek kaliteli tedarik ediyoruz 400 Çeşitli boyutlarda ve kalınlıklarda plakalar, özel kesim ile, yüzey işleme, ve özel proje ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut küresel teslimat seçenekleri.
Monel 400 Plaka Özellikleri
| Ürün adı | Monel 400 Alaşım Plakası |
| notlar | 400 | ABD N04400 |
| standartlar | ASTM B127 |
| Kalınlık | 3.0MM-50.0mm |
| Genişlik | 50mm-2000mm |
| Uzunluk | 50MM-6000mm |
| OEM / ODM | Özelleştirilmiş boyut isteğiniz olarak kullanılabilir |
| Miktar Toleransı | ± |
| Yüzey | 1 numara, 1NS, Turşu veya talebe göre |
| Uygulamalar | Nikel alaşım plakaları, yüksek performanslı malzemeler gerektiren çok çeşitli endüstriler için idealdir., havacılık dahil, deniz, kimyasal işleme, nükleer enerji üretimi ve petrol&gaz üretimi |
| Ambalajlama | Ahşap palet / Tahta sandık |
| Ödeme şartları | 30% TT mevduat ve 70% sevkiyat öncesi denge, 100% görüşte LC |
| Teslimat süresi | 7-10 İş günleri |
| ADEDI | 50 kg |
| Nakliye Limanı | Şanghay/Ningbo limanı |
| Örnek | Nikel alaşım plakasının örneği mevcuttur |
| Açıklama | Nikel alaşım plakası özelleştirilebilir |
Monel 400 Plaka Kimyasal Bileşimleri
| Karbon (C) | Bakır (İle birlikte) | Ütü (Fe) | Nikel (Ni) | Fosfor (P) | Yol göstermek (Pb) | Kükürtçı (S) | Silikon (Ve) | Manganez (Mn) | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Min. | 28.0 | 63.0 | |||||||
| Maks. | 0.30 | 34.0 | 2.5 | 0.030 | 0.005 | 0.024 | 0.5 | 2.00 |
Monel 400 Plakanın Mekanik Özellikleri
| eleman | Yoğunluk | Erime noktası | Gerilme direnci | Akma dayanımı (0.2%Telafi etmek) | Uzama |
| 400 | 8.47 g/cm3 | 1413 °C (2580 °F) | Psi – 95,000 , MPa – 655 | Psi – 45,000 , MPa – 310 | 40 % |
Monel 400 Plaka Eşdeğeri Kaliteleri
| STANDART | MALZEME NUMARASI. | Biz | GOST | AFNOR | JIS | BS | ÜZERİNDE | VEYA |
| 400 | 2.4360 | N04400 | - | - | - | - | - | - |
Monel 400 Plaka: En İyi Kılavuz
Kaliteli Monel satın almayı seçtiğinizde 400 Plaka, Başlamadan önce bilmemiz gereken bazı önemli noktalar var..
Monel nedir 400 Tabaklar?
Monel 400 plaka aynı zamanda UNS N04400 olarak da adlandırılır / W.Nr.. 2.4360 nikel bakır alaşımlı levha.
Monel® Nikel-Bakır Alaşım 400 yalnızca soğuk işlemle sertleştirilebilen katı çözeltili bir alaşımdır. Geniş bir sıcaklık aralığında yüksek mukavemet ve tokluğa sahiptir ve birçok aşındırıcı ortama karşı mükemmel dirence sahiptir..
Nikel alaşımı sıcak haddelenmiş 400 plakalar genellikle kalınlığı 3 mm'den fazla olan nikel alaşımlı plaka ürünleridir. Üretim süreci açısından, Nikel alaşımlı plaka düzleştirilebilir ve nikel alaşım bobininden doğrudan kesilebilir, Ayrıca nikel alaşım kütlesinden sıcak yuvarlanabilir. 2B kaplamalı nikel alaşım tabakalarıyla karşılaştırıldığında, Nikel alaşımlı plakalar daha beyaz bir kaplamaya sahiptir.
Monel 400 Plaka uygulamaları
Deniz mühendisliği
Deniz suyu korozyonuna karşı direnci nedeniyle, Alaşım, pompalar gibi deniz bileşenlerinde kullanılır, vanalar, ve pervane şaftları.
Kimyasal İşleme
Monel Alaşımı 400 kimyasal işleme ekipmanlarında kullanılır, tanklar dahil, reaktörler, ve boru sistemleri, korozyona dayanıklı olmalı.
Petrol ve Gaz Endüstrisi
Zorlu ortamlardaki dayanıklılığı nedeniyle, Alaşım açık deniz sondaj ekipmanlarında kullanılır, Wellhead Bileşenleri, ve denizaltı uygulamaları.
Havacılık ve Savunma
Magnetik olmayan özellikleri ve yüksek mukavemeti, havacılık ve uzay bileşenleri için uygun hale getirir, yakıt tankları ve motor bileşenleri dahil.
Isı eşanjörleri ve kondenserler
Monel Alaşımı 400 termal iletkenliği ve korozyon direnci nedeniyle ısı eşanjörlerinde ve kondenserlerde kullanılır.
Monel'in standart deniz ambalajı nedir 400 Plaka?
- Standart ihracat deniz ambalajı:
Su Geçirmez Kağıt Sarma+PVC Film+Kayış Bantlama+Ahşap Palet veya Ahşap Kasa; - İsteğiniz gibi özelleştirilmiş ambalaj (Ambalaj üzerine basılması kabul edilen logo veya diğer içerikler);
- Diğer özel ambalajlar müşterinin isteğine göre tasarlanacaktır.;
Hem duvara hem de gökyüzüne göz mevcuttur; - Uluslararası Ekspres ile: DHL/UPS/FEDEX/EMS ve kendi ekspres hattımız;
- Hava veya deniz yoluyla;
- nakliye limanı: Şanghay, Ningbo veya isteğiniz gibi.










